Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Під час онлайн-пробігу під каштанами організатори зібрали 370 тис. грн на допомогу лікарням

31 травня, 2020 - 15:35
Фото: kiev.klichko.org

Під час онлайн-пробігу під каштанами у столиці до Дня Києва організатори зібрали 370 тисяч гривень на допомогу лікарням. Збір коштів триває.

Про це повідомляється на сайті мера Києва Віталія Кличка, який взяв участь у заході.

"Забіг тривав 35 хвилин. За цей час зареєструвалося більше 3700 учасників. Організаторам вдалося зібрати понад 370 000 гривень. Втім, внесок - 100 гривень - можна зробити і після закінчення пробігу", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що збір благодійних коштів проводиться з метою допомоги лікарням, зокрема Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Збір коштів триває і всі охочі можуть зареєструватися на сайті благодійного фонду «Пробіг під каштанами» та зробити свій внесок.

Зазначається, що цього року через обмеження пробіг відбувся в онлайн-форматі. Дистанцію в 5 кілометрів бігли 10 киян, яких організатори обрали амбасадорами столиці. До пробігу долучився і мер Києва.

"Цей пробіг уже став для мене, як і для багатьох киян, традицією. Бо ми з вами не уявляємо свого життя без спорту та руху! А ще це - можливість своїм маленьким внеском зробити світ добрішим і допомогти дітям з вродженими вадами серця. На жаль, цього року ми були вимушені змінити формат. І на 28-ий пробіг вийшла команда амбасадорів пробігу. Ми подолали дистанцію за всіх киян", - сказав Кличко.

Стартували учасники від пам’ятника засновникам міста - Кию, Щеку, Хориву та сестрі їх Либеді, а фінішували на Поштовій площі біля скульптурної композиції малюків, що пускають кораблики.

Крім Кличка, до пробігу долучились міністр молоді та спорту України, олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт; лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, заслужений лікар України Володимир Жовнір; учасник бойових дій в АТО у складі ОБСП «Донбас», 2015-2016 рр., резервіст оперативного резерву першої черги ЗСУ Віктор Шевченко, представник збірної команди Ігор Нескорених Максим Єрмохін, тренерка пробігу, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Христина Струй; переможниця 1-го благодійного заходу «Пробіг під каштанами» Наталія Лєбєдєва; представниця найчисленнішої корпоративної команди, заступник голови правління «Райффайзен Банку Аваль» Наталія Гуріна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ