Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес Сааведра, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Перший день слухань: Манафорта залишили під арештом

31 липня, 2018 - 22:32
Фото Reuters

Колишній радник у виборчій кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт лишатиметься під арештом до кінця слухань, які почалися у вівторок, 31 липня. Таке рішення прийняв суд у Вірджинії, передає New York Post.

Минулого місяця суд скасував рішення про вихід Манафорта під заставу під домашній арешт у 10 млн дол. після випадку зі спробою вплинути на показання двох свідків.

Сьогодні суд обирає 16 присяжних із 65 потенційних кандидатів.

Федеральні слідчі, які вивчають справу про втручання Росії у вибори в США в 2016 році, пред'явили Манафорту звинувачення в банківському і податковому шахрайстві.

Незважаючи на те що мова йде про фінансові злочини, судовий процес може привести до несприятливих політичних наслідків для підсудного. У червні 2016 року Манафорт був присутній на зустрічі з оточення Трампа з росіянами. Спеціальний прокурор Роберт Мюллер вже 14 місяців проводить розслідування щодо втручання Кремля у вибори в США.

Раніше сьогодні Дональд Трамп заявив у Twitter, що "змова - це не злочин". Агентство Reuters зазначає, що президент Трамп нарощує тиск на слідство на чолі з Робертом Мюллером. Трамп наполягає, що серед співробітників його виборчого штабу не було змови з Москвою. При цьому він окремо підкреслює, що навіть якщо б змова існувала, то це не було б злочином.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...