Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Президент Зеленський розповів про плани співпраці з НАТО

31 жовтня, 2019 - 10:42
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський розповів про плани співпраці з НАТО. Окрім того, подякував НАТО за підтримку, зокрема, за наполегливі вимоги щодо Росії припинити агресивні дії та вивести війська з окупованих територій України.

Про це він заявив сьогодні на засіданні Комісії Україна-НАТО в Києві, передає УНН.

"Дякуємо за незмінну позицію союзників щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та невизнання анексії Криму. Вдячні за наполегливі вимоги НАТО до Росії припинити агресивні дії та вивести війська з окупованих територій України", - сказав Зеленський.

За його словами, Україна прагне поглибити співпрацю з НАТО для зміцнення обороноздатності, посилити стійкість України до сучасних загроз, підвищити взаємодію між державними органами України та структурами НАТО.

"Ми вдячні за те, що Альянс продовжує надавати нам політичну і практичну допомогу, особливо у реформуванні сектору безпеки і оборони. Розраховуємо також прискорити процес досягнення ЗСУ сумісності з силами Альянсу. Пропонуємо предметно розглянути приєднання України до Програми розширення можливостей НАТО. Певен, що Україна готова до переходу на цей новий рівень нашої співпраці", - сказав Зеленський.

За його словами, Україна зацікавлена посилити взаємодію для відновлення стабільності та безпеки у Чорноморському регіоні.

"Ми очікуємо на підтримку пропозицій України щодо практичних кроків по імплементації чорноморського пакету НАТО, ухваленого в квітні цього року", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 31 жовтня, Президент України Володимир Зеленський бере участь у засіданні Комісії Україна-НАТО, що проходить в Києві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ