З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Зеленський і Меркель обговорили підготовку до зустрічі в нормандському форматі

31 жовтня, 2019 - 09:27
Фото Reuters

Президент України Володимир Зеленський і Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель у середу ввечері під час телефонної розмови обговорили підготовку до зустрічі в нормандському форматі, а також перспективи розведення поблизу Петрівського, повідомили в прес-службі глави держави.

"Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Лідери держав обговорили підготовку до зустрічі в нормандському форматі", - сказано в повідомленні на сайті президента України в середу ввечері.

Зеленський поінформував Меркель про ситуацію з безпекою на Донбасі, наголосивши на важливості позиції ФРН у підтримці України.

Меркель висловила підтримку зусиль України, спрямованих на встановлення миру на Донбасі, і привітала прогрес, досягнутий в питанні розведення сил і засобів в Золотому.

"Обговорювалися перспективи розведення поблизу Петрівського - після закінчення семи днів тиші", - підкреслили в прес-службі президента.

Сторони також обговорили питання транзиту російського газу територією України, зокрема в зв'язку з тристоронніми газовими консультаціями Україна - ЄС - РФ, які відбулися 28 жовтня в Брюсселі. Зазначається, що співрозмовники погодилися з необхідністю посилення взаємодії в цьому напрямку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ