Диктатори їздять верхи на тиграх, боячись з них злізти. А тигри тим часом починають відчувати голод.
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

КСУ у вівторок продовжить розгляд справи про конституційність закону про мову

31 жовтня, 2020 - 22:40
Фото з сайту socportal.info

Велика палата Конституційного суду України (КС) у вівторок, 3 листопада, продовжить розгляд справи про конституційність закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

"Продовження розгляду справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" (закрита частина пленарного засідання)", - йдеться в порядку денному, оприлюдненому на сайті КС.

Засідання розпочнеться о 10:00.

Як повідомлялося, 25 квітня 2019 року Верховна Рада прийняла в цілому проект закону про українську мову, який передбачає обов'язкове використання державної мови в органах державної влади, місцевого самоврядування та інших публічних сферах суспільного життя. За відповідний законопроект у другому читанні і в цілому проголосували 278 народних депутатів.

Закон набув чинності 16 липня 2019 року.

21 червня 2019 року в КС надійшло конституційне подання 51 народного депутата щодо відповідності мовного закону Конституції України. Уповноваженими авторів подання є депутати Ради від "Опозиційного блоку" Олександр Долженков і голова фракції "Опозиційний блок" у Раді Вадим Новинський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ