Диктатори їздять верхи на тиграх, боячись з них злізти. А тигри тим часом починають відчувати голод.
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

НАЗК звинувачує Голову КСУ Тупицького у оборудках з землею в Криму

31 жовтня, 2020 - 21:45
Фото: espreso.tv

Конституційний Суд України (КСУ) в рекордні строки розглянув подання 47 народних депутатів від "Опозиційної платформи - За життя" у "справі про незаконне збагачення", щоб захистити власні інтереси.

Про це в етері одного з українських телеканалів заявив голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков, передає Еспресо.TV з посиланням на офіційний сайт відомства.

"1 жовтня 2020 року, 30 днів тому, голова КСУ Олександр Тупицький отримав запит від НАЗК: дайте пояснення, оскільки у вас є довіреність в реєстрі України на операції з земельними ділянками в Криму. 

7 жовтня голова Конституційного Суду іде у відпустку. 8 жовтня його заступник Сергій Головатий проводить засідання і потім закриває засідання від представника Президента, представника парламенту. І через 19 днів звільняє від відповідальності суддю-доповідача і голову КСУ", - пояснив голова НАЗК. 

Слід нагадати, що Тупицького було призначено до складу КСУ в 2013 році - за квотою президента Віктора Януковича. Він є вихідцем з Донецька. Трудову діяльність починав старшим слідчим прокуратури Куйбишевського району міста Донецька.

Головатий, своєю чергою, під час роботи народним депутатом входив до складу парламентської фракції Партії регіонів. 

 


Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ