Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Будьте щасливими, мийте руки та носіть маску

Вірус. Всім рекомендують сидіти вдома. Але як тут всидиш - батареї гарячі, сонце нагріває квартиру, за містом так горить трава та ліси, що інколи неможливо відкрити вікна. Вже завтра більше двох не збиратися, без масок не виходити. Мер Кличко навіть приватні машини хоче заборонити.

В цілому, щоб робити нові фото, то мене все влаштовує: всі в масках та на вулицях нарешті немає машин. Деякі нові правила здаються невиправданими, особливо про відвідання парків та скверів. Обходити їх треба по тротуарах, де точно більше людей, ніж зараз є в парках. Втім, поки ще можна, то користуюсь можливістю.

Перший кадр знаходжу ще вдома, визирнувши з балкона. Сусідський хлопчина обладнав собі на балконі халабуду. Разом з песиком проводить там більшу частину дня, читає, грається в телефоні, спить.

На вихідних громадський транспорт ходить не часто. Поки на сонці чекаєш автобус, здається, що зараз літо та час сієсти. Вулиці ще не зовсім порожні, навіть в парках є люди. Вони намагаються зловити останні можливості зробити фото квітучого міста. Біля будинків саджають квіти. Художники малюють весняні пейзажі. Перехожі десь знаходять нові чудернацькі маски. Музиканти на Контрактовій грають останній концерт. Don't Worry, Be Happy та I shot the sheriff.

Тому не парьтеся, будьте щасливими, мийте руки та носіть маску.

Микола Тимченко, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів