...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

«Далеко по сусідству»

Так називається перша балетна прем’єра Київської опери у новому 39-му театральному сезоні

 Хореограф-постановник та автор лібрето балету вистави  «Далеко по сусідству» — Артем Шошин.

Ця постановка здійснена у сучасній хореографії та доступною для кожного мовою розповідає про одвічні цінності, котрі не варто забувати протягом усього людського життя.

«Від самого народження нас супроводжують зустрічі з людьми, що невидимими нитками плетуть павутину нашого внутрішнього світу. Його формують батьки, друзі, кохані. Іноді ми можемо опинитись зрадженими, а часом зраджуємо й самі. І життя може стати згустком невисловлених образ, прикрих звинувачень, несправджених надій. Тільки найсильніші духом здатні витримати змагання між невблаганним Фатумом та всеохоплюючою Любов’ю», — коментує ідею балету хореограф Артем ШОШИН.

На прем‘єрі ролі виконували: Ірина Іванів (Мати), Владислав Бондар (Син), Міе Нагасава (Кохана), Анастасія Романицька (Злодійка), Катерина Щебетовська (Красуня) і Микита Бельченко (Ангел Смерті).

Інтерв‘ю з Артемом Шошиним читайте у № 205.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День». Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів