Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Дебати-шоу на «Олімпійському»: погляд з трибуни...

Кандидати у президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко провели дебати.

Вперше в історії України вони відбулися на НСК "Олімпійський".

У ході жеребкування визначилося, що першим виступати буде Зеленський. Перед початком дискусії пролунав гімн України. Після цього Порошенко вирішив піти на сцену до Зеленського.

Кандидати мали 5 хвилин для вступного слова кожному, далі відбувалася дискусія 36 хвилин безперервного ефірного часу. Завершальним етапом був виступ кожного кандидата протягом 5 хвилин та фінальні репліки кандидатів обсягом одна хвилина.

Після завершення дебатів на НСК "Олімпійський" Петро Порошенко підійшов до частини стадіону, де зібралися його прихильники, та виступив із коротким словом, заявивши, що поїде на Суспільне для теледебатів за регламентом ЦВК.

Натомість кандидат у президенти Володимир Зеленський після дебатів на "Олімпійському" не сказав нічого щодо участі в дебатах у студії Суспільного.

Свої враження з місця подій передає кореспондент «Дня» Іван Капсамун:

"Шоу-дебати на НСК «Олімпіський» стали завершальним акордом передвиборчої кампанії, яка здебільше була боротьбою форм, а не смислів. І треба сказати, що надмірний ажіотаж, який супроводжував епопею з організацією дебатів, навряд чи виправдався від того, що було на стадіоні.

Присутні прихильники (кількість була далеко меншою від тієї, яку прогнозували правоохоронці) кожного з кандидатів повболівали за «свого» і розійшлися, навряд чи почувши смисли, які намагалися донести чи «докричати» їм претенденти на першу посаду. Та і які могли бути смисли під час шоу?

Склалося враження, що це якийсь суцільний балаган з елементами напруги і нервів. Зрештою що все це було і наскільки переконали політики (досвідчений і недосвідчений), вирішувати виборцям 21 квітня. От що точно вони забезпечили, так це девальвацію смислів. Тим більше в такий складний час для країни".

Фото Миколи Тимченка, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів