Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

День парламентської «сім'ї»

Ранкове засідання у Верховній Раді України розпочалось з привітання її спікера Андрія Парубія з Міжнародним днем сім’ї. Це свято проголошено відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, і відзначається 15 травня.

Верховна Рада України, як повідомляє офіційний сайт парламенту, схвалила законопроект про ефективне управління майновими правами власників у сфері авторського права. За прогнозами авторів, законопроект допоможе на законодавчому рівні врегулювати питання діяльності організацій колективного управління в Україні. Депутати також прийняли Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні» та Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій». При цьому парламентарі не підтримали проект Постанови про проведення 16 травня 2018 року парламентських слухань на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні» №8020. 

Окрім того в стінах парламенту відбулося відкриття експозиції «Великий терор: місця пам’яті» до днів вшанування пам’яті жертв масових політичних репресій 1937-1938 років.

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments