Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

Дніпропетровщина відзначила День Незалежності масштабним авіашоу

Фестиваль «Вільне небо» під Дніпром зібрав 45 тисяч глядачів

Дніпропетровщина відзначила День Незалежності України масштабним фестивалем «Вільне небо». 

Подивитися на неймовірні кульбіти літаків, трюки парашутистів, шоу повітряних зміїв та прапор-рекордсмен приїхали майже 45 тисяч осіб, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Вже склалася гарна традиція – відзначати День Незалежності України великим фестом із символічною назвою – «Вільне небо». Його проводимо третій рік поспіль на летовищі у Майському. Святкуємо день свободи, патріотизму та єдності цікаво та весело. У 2018-му підготували ще більше розваг. Для гостей – фігури вищого пілотажу, трюки від парашутистів, фудкорти, дитячі зони, виступи українських гуртів», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Як повідомили у прес-службі ОДА, розпочалося свято із фестивалю повітряних зміїв. У небо здійнялося майже  30 літаючих фігур різних форм та розмірів.

Далі гостей свята вражали парашутисти. Взявшись у польоті за руки, вони виклали «живий» тризуб. А Олександр Кутя розгорнув у небі величезний прапор України – 9 на 12 метрів. На рахунку хлопця вже понад 2 тисячі стрибків, але сьогоднішній – особливий.

Літаки, що піднялися у небо, під керівництвом вправних пілотів виписували неймовірні кульбіти. Вони показали фігури вищого пілотажу – петлю, едельвейс, тюльпан. Родзинкою шоу стали два серця та прапор України, намальовані у небі синьо-жовтим димом.

Ще одним сюрпризом для відвідувачів свята став концерт відомого українського гурту «DZIDZIO».

Протягом усього свята на аеродромі працювали фуд-корти, ярмарки з народними виробами. Дітей розважали аніматори. Діти могли покататися на гірках, пострибати на батутах.

Фото прес-служби Дніпропетровської ОДА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments