У будь-якому суспільстві прості люди повинні жити наперекір існуючому порядку речей
Джордж Оруелл, англійський письменник

До Міжнародного Дня щастя…

«День» підготував підбірку найяскравіших та найемоційніших фото

Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН 28-го червня 2012-го року, на своєму 118-му пленарному засіданні, прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.

Свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у зв’язку з чим засновники закликають всі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

Пропозиція надійшла від королівства Бутан. Свято рекомендується відзначати «відповідним чином, зокрема — за допомогою освітніх і просвітницьких програм».

Недивно, що резолюцію запропонував Бутан: там замість поняття Валового національного продукту впроваджено Валове національне щастя — воно розглядається як ключовий елемент будівництва економіки, що узгоджується з духовними цінностями буддизму.

У свою чергу,дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасники-довгожителі мали позитивне ставлення до життя.

Нагадаємо, що сьогодні став відомий рейтинг найщасливіших країн світу (WorldHappinessReport 2017), де Норвегія посіла перше місце. Україна, у свою чергу, зайняла 132-гу сходинку.

Світлини учасників Міжнародного фотоконкурсу газети «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments