Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

До Міжнародного Дня щастя…

«День» підготував підбірку найяскравіших та найемоційніших фото

Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН 28-го червня 2012-го року, на своєму 118-му пленарному засіданні, прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.

Свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у зв’язку з чим засновники закликають всі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

Пропозиція надійшла від королівства Бутан. Свято рекомендується відзначати «відповідним чином, зокрема — за допомогою освітніх і просвітницьких програм».

Недивно, що резолюцію запропонував Бутан: там замість поняття Валового національного продукту впроваджено Валове національне щастя — воно розглядається як ключовий елемент будівництва економіки, що узгоджується з духовними цінностями буддизму.

У свою чергу,дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасники-довгожителі мали позитивне ставлення до життя.

Нагадаємо, що сьогодні став відомий рейтинг найщасливіших країн світу (WorldHappinessReport 2017), де Норвегія посіла перше місце. Україна, у свою чергу, зайняла 132-гу сходинку.

Світлини учасників Міжнародного фотоконкурсу газети «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments