Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

«Форма кольору»

У Львові триває спільна виставка галицького та слобожанського митців

Експозицію, складену з живописних полотен львів’янина Володимира Луцика та скульптур харків’янина Валерія Пирогова, представили у Національному музеї ім. Андрея Шептицького.

Володимир Луцик працює в оригінальній авторській техніці — площини його полотен вкриті тріщинками (кракелюрами), відтак скидається, що картини створені кілька століть тому. На думку історика мистецтва, проректора з наукової роботи Львівської академії мистецтв Романа Яціва, розбудована методологічна стратегія стала результатом цільових зусиль Луцика синтезувати національні прикмети традиції з високими загальносвітовими культурними патернами.

Валерій Пирогов, на думку мистецтвознавців, прагне відобразити дійсність, що пізнається на рівні особистісних зіткнень і вражень, свідомо руйнуючи бар’єри між реальністю природною та штучно сконструйованою. Його передовсім  цікавить Людина та  її буття у соціумі.

Відчути сконцентрованість на духовних субстанціях живописця Володимира Луцика та послухати-подивитися тонку ліричну поезію пластичних композицій скульптура Валерія Пирогова можна до 15 липня.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів, фото Андрія Куб'яка

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments