Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Карантин та спорт

Сьогодні під час ранкової пробіжки нарахував приблизно двадцять бігунів, трьох жінок похилого віку, що займались скандинавською ходьбою, двох боксерів на березі озера та ще декілька десятків людей, що просто дихали свіжим ранковим повітрям. А ще бачив величезну кількість качок з малими каченятами. І звісно, куди ж без традиційних рибалок. Їх за будь-якої погоди тут багато. І не побачив жодного поціновувача пива. Це трохи незвично, бо завжди знаходиться той, хто в обхід усіляких обмежень знаходить де о сьомій ранку придбати пиво чи навіть горілку.

Ще навколо озера багато хто вигулює собак. Власники тварин часто збиваються у невеликі зграї, весело спілкуються між собою та майже ніколи не прибирають за своїми вихованцями. Закони різні, і всі по-різному їх виконують та порушують.

Сьогодні зранку знов неймовірно важко виїхати з мого району, затори на сусідній Троєщині особливо великі. До ремонту проспекту Бандери додались аварії, в які водії примудрились втрапити, їдучі дуже повільно у пробці. Хочеться вірити, що відкриття громадського транспорту трохи вирішить проблему заторів, але неймовірно повільний ремонт дороги одразу за Північним мостом трохи забирає оптимізму.

Автоматична фіксація порушень ПДР так і не запрацювала. А поліція майже не контролює полоси для громадського транспорту. І при умові дотримання фізичного дистанціювання у транспорті не допоможе навіть відкриття метро. До нього ще треба чимось доїхати.

А на фото бузок та півонії з ботанічного саду. Вони неймовірно красиві. І дуже класно пахнуть.

Микола Тимченко, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів