Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Київ. Третій день посилених карантинних заходів...

 ...Проте це не дуже відчувається. Тепла і сонячна погода сприяє - мешканці неквапливо ходять містом, інколи зовсім не дотримуючись маскового режиму. Радує те, що переважна більшість зберігають безпечну дистанцію.

У спальних районах людей набагато більше, ніж у центрі міста, він майже порожній. За 5 годин пересування Києвом не зустів ні правоохоронців, ні патрульних. Швидше за все, усі сили спрямовано на столичний Гідропарк.

Громадський транспорт працює також уже без допомоги поліціянтів. Контролюючі повноваження переданно кондукторам-контролерами КП "Київпастранс". Вони йдуть на зустріч пасажирам, пускаючи майже всіх після перевірки дозвольних докуметів. У салоні лунає голос очільника міста Віталія Кличка, який наполегливо просить киян залишатися вдома... Однак люди похилого віку, нехтуючи фактором підвищеного ризику, і молодь мають свої термінові справи, тому нехай карантин почекає.

Дотримуймось правил і будьмо здорові!

Руслан КАНЮКА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів