Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Люди із бочками прийшли під Львівську облраду вимагати не ліквідовувати вже створені ОТГ

Кілька десятків людей сьогодні влаштували мирну акцію протесту під стінами Львівської облради. Вони вимагають не ліквідовувати уже створені ОТГ, які не увійшли у перспективний план розвитку Львівської області.

Зокрема у акції брали участь мешканці Дублянської ОТГ Старосамбірського району, яка не потрапила у даний план. Також були громадяни ще однієї ОТГ, яку примусово приєднали до Червонограда.

У руках люди тримали плакати із написами: «Ні свавіллю чиновників», «Ні червоноградській окупації!», «Народ – єдине джерело влади в Україні» тощо. Також вони привезли дві порожні бочки і безупинно барабанили по них, щоб депутати облради, які сьогодні проводять сесію, почули їх.

Тим часом на сторінці в ФБ «Комітет захисту прав громад» член міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області Віталій Горбатенко повідомив, що сьогодні Львівська облрада попросить президента і ВРУ переглянути перспективний план ОТГ області. Нагадаємо, що даний план був затверджений Кабміном 27 травня за поданням Львівської облдержадміністрації.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів