Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

На Херсонщину повернулися демобілізовані вертолітники

На жаль, солдати повернулись не у повному складі, є троє загиблих

Сьогодні на території військової частини А1604 в селі Чорнобаївка під Херсоном відбувся урочистий мітинг з нагоди повернення додому 140 демобілізованих бійців 11 бригади армійської авіації. Спочатку вони виконували завдання на Херсонщині, а згодом близько третини з них несли службу в зоні проведення АТО. На жаль, солдати повернулись не у повному складі, є троє загиблих.

Зустрічати «дембелів» прийшли товариші по службі, родичі, представники влади. Останні нагороджували бійців почесними грамотами і подяками за гідно виконаний військовий обов’язок. Крім цього, їм обіцяють пільги під час медичного огляду, лікування та оздоровлення в санаторіях. Однак ніхто з них ще не отримав статусу учасника бойових дій, а також нагород, до яких вони представлені командуванням.

За словами командира частини, не всі демобілізовані йдуть із війська. Частина бійців вирішила продовжити службу і підписати новий контракт. 

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон Фото Олександра КОРНЯКОВА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів