Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

На Майдані Незалежності провели акцію на підтримку полонених на окупованих територіях України

На Майдані Незалежності провели акцію на підтримку полонених на окупованих територіях України: «Квиток на волю мають отримати всі».

Акцію приурочили до річниці минулорічного обміну — 27 грудня 2017 року, передає «Тиждень.ua». Тоді з непідконтрольних уряду територій повернулися 73 людини.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: «Потрапили в полон, виходячи з Іловайська», «Свободу українським полоненим», «Квиток на волю. Його мають отримати всі полонені» та інші. Також дехто тримав потрети своїх близьких.

«Так хочеться, щоб всі повернулися додому», — вказала Гвоздяр.

Долучилися до акції родини полонених, уже звільнені громадяни та їхні родичі, друзі, зазначила її учасниця Анна Гвоздяр.

«На Майдані сьогоді відбулась акція в підтримку полонених, які й досі ув‘язнені в тюрмах на окупованих територіях.
113. Мабуть.
Зібралися родини тих, хто досі в полоні, звільнені хлопці, їхні родичі і друзі. В той же час на Софіівській площі велике свято, якого Україна чекала 400 років. Але кожною радістю думка про тих, хто позбавлений можливості визначати своє завтра, їхнє життя і майбутнє повністю в руках чужих людей», — вказала Гвоздяр.

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів