Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

«Найдовший подіум в Україні» (фото)

В Одесі розпочався ювілейний тиждень моди Perwoll Odessa Fashion Week Cruise

Сьогодні, 15 липня 2017 року, відбулося відкриття професійного тижня моди Perwoll Odessa Fashion Week Cruise, який зібрав поціновувачів моди з усіх куточків України та світу для демонстрації круїзних колекцій українських та зарубіжних дизайнерів. А головною «фішкою» події стало встановлення незвичайного національного рекорду - «Найдовший подіум в Україні»!

За словами організаторів, основною метою встановлення рекорду України є популяризація головної визначної пам'ятки і символа Одеси - Воронцовського Маяка, а також привернення уваги топової української та міжнародної преси до учасників і партнерів цієї події.

«На цій події ми плануємо встановити рекорд «Найдовший подіум в Україні». Для цієї місії задіяний Воронцовський маяк, і вся довжина рейдового молу, який йде до маяка, - більше 600 метрів. Це стане історичною подією для модної індустрії Одеси й України», - розповідає організаторка Odessa Fashion Week Заріна СЕМЕНЮК.

За словами Оксани, в показі взяли участь 23 дизайнера, в тому числі з Польщі, Молдови, Грузії, Білорусії та Литви.

«Для нас почесно, що круїзний сезон, який передбачає більш легкий формат, отримав більшй масштаб в порівнянні з іншими сезонами. І наші міжнародні учасники привозять дуже сильні колекції. Особливо хочу відзначити дизайнерку з Польщі - Малгожату Чудак, яка є професором Академії витончених мистецтв міста Лодзь. Це чудова можливість для українців поспілкуватися з відомим у світі моди дизайнером».

Проходитиме масштабний показ моди 15-17 липня. Зокрема, 16-17 липня в пляжному комплексі Mafia Rave Terrace відбудуться основні покази круїзного сезону.

Свої круїзні колекції продемонструють понад двадцять кращих українських і зарубіжних дизайнерів, серед яких: Miss Dm, Elen Godis, Tomashevsky & Storge, Zhanna Klimova, Falleen 218 By Glib Kislovskyi, N`аrt, Coolbaba, Elena Guranda, Zov Design, Savana, Barbara Andrew Bellezza, Sofo, Fink & Play Fashion Junior, Navy (Belarus), Undastand Product (Belarus), Verona (Belarus), Valeria Krysa (Belarus), Malgorzata Czudak (Poland), Jeantailor (Lithuania), Salle De Mode (Georgia).

Підготувала Олександра ЯРЛИКОВА, «День» Фото Олександр ГІМАНОВА, Одеса

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments