Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Представники посольств 49 країн відвідали офіційне відкриття 27-го Благодійного Ярмарку 2019

30 листопада 2019 року відбувся 27-ий щорічний Благодійний Ярмарок «IWCK Charity Bazaar» на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський».

«IWCK Charity Bazaar» – це особливий захід, під час якого 49 посольства іноземних держав та представники іноземних країн, що знаходяться в місті Києві, організовують виставку та розпродаж різноманітної національної продукції – і це не єдина річ, що здатна привабити численних відвідувачів.

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) – це недержавна та некомерційна організація, заснована в 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. На даний час організація складається з більш ніж 200 учасників з 50 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, що задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

З моменту заснування, ключовим аспектом діяльності учасників IWCK була підтримка благодійних заходів на користь лікувальних закладів для літніх людей, дитячих будинків, шкіл, лікарень та об’єднань, що займаються захистом дітей та жінок в Україні. Основним заходом для збору коштів на доброчинну діяльність IWCK є Благодійний Ярмарок, який відбувається щорічно.

В 2018 IWCK протягом Ярмарки зібрав 3,5 млн гривень за сприяння 50 міжнародних компаній та кропіткої праці 2 000 волонтерів. Минулого року Ярмарок відвідало більше 10 000 людей. Зібрані кошти було розподілено поміж 32 благодійними проектами, мiж якими підтримано 5 особливих ініціатив.

Фото Миколи Тимченка, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів