У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Президент України привітав із 70-ю річницею «Завод 410 ЦА»

Президент Петро Порошенко привітав із ювілеєм трудовий колектив державного підприємства «Завод 410 ЦА», який відзначає 70-у річницю від дня утворення. «Дуже небагато країн в світі можуть похвалитися наявністю в себе авіабудівних і авіаремонтних підприємств. Авіаційна галузь – це як знак якості для будь-якої держави, це як символ приналежності до виняткового клубу розвинених держав. Адже авіаційна галузь – це інновації, високі технології, але головне це надзвичайно високий рівень, вишкіл, талант фахівців, будівельників, конструкторів», - наголосив Глава держави, передає АПУ.

Президент підкреслив, що Україна володіє всіма необхідними якостями і пишається своїми авіабудівниками та авіаремонтниками.

За його словами, працівники 410-го заводу здійснили капітальний ремонт понад 6 тис. літаків, модернізували та відремонтували більше 40 тис. двигунів. Глава держави наголосив, що це солідний здобуток та висока репутація заводу і його фахівців, і Україна віддає шану людям, які заклали потужний фундамент літакобудівної галузі, сконструювали та побудували найкращі зразки авіаційної техніки, які сьогодні є основою українського авіаційного парку та багатьох інших країн світу.

Президент підкреслив, що в таких умовах робота авіабудівної і авіаремонтної галузі набуває особливого значення, адже працівниками заводу відновлено чимало літаків авіаційного парку ЗСУ, Нацгвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій і велика кількість літаків в рамках співпраці з нашими міжнародними партнерами.

Глава держави привітав працівників з ювілеєм та з черговою перемогою у вигляді красеня-літака Ан-26: «Ви робите надзвичайно велику і надзвичайно важливу справу для держави. Україна вдячна вам за відданість, чесність, за вашу працю».

Фото Артема СЛІПАЧУКА, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments