Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

Рада проголосувала за введення воєнного стану (фото)

За рішення проголосували 276 депутатів

Верховна Рада України схвалила проект закону 9338 щодо затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні".

Про це передає кореспондент «Дня».

За рішення проголосували 276 депутатів.

Президент заявив, що воєнний стан буде ведено у таких областях: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської протоки.

Раніше Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України про запровадження воєнного стану.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні", - йдеться у тексті указу.

Як зазначається у відповідному рішенні РНБО, було визнано за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз державній незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України.

Крім того, РНБО пропонує президенту ввести воєнний стан в Україні з 14:00 26 листопада до 14:00 25 січня 2019 року.

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments