Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Серпневий Київ у стилі стріт-фото

Жителі та гості міста насолоджуються літніми вечорами української столиці

Перші дні серпня зустріли киян неймовірною спекою. Після прохолодного та дощового липня ця різниця відчувається особливо гостро. Тому не дивно, що вдень вулиці Києва здебільшого стають порожніми, а життя «великого міста» починає рухатись ввечері, коли палаюче сонце ховається за горизонт.

«День» вже розповідав своїм читачам про особливості популярного сучасного жанру фотомистецтва street photography. Він з’явився на хвилі урбанізації та поширення у світі концепції «міста для людей», і саме цей стиль фото найкраще передає унікальну атмосферу і життя міста.

Київ, який поєднує шарм давньої історії та прогресивність сучасних віянь, є ідеальним полем для створення сюжетів стріт-фото. Як і більшість сучасних європейських міст, українська столиця стає більш дружньою до пішоходів, у місті з'являється все більше приємних і комфортних громадських просторів, виникає все більше локацій, де можна вільно повалятися на травичці і погрітися на ще не спекотному, а приємно зігріваючому сонечку… І все це на тлі величної архітектури та атмосферних вуличок.

Для наших читачів фотокореспондент «Дня» Микола Тимченко підготував чудові світлини серпневого Києва в жанрі street photography, тож пропонуємо вам поринути у фантастичний світ вуличної фотографії!

Олександра ЯРЛИКОВА, «День». Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments