Зрушити націю мусить її ж еліта.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч, активний діяч ОУН

Смолоскипна хода - 2021

У Києві пройшла традиційна смолоскипна хода на честь 112-ї річниці з дня народження Степана Бандери

У Києві провели смолоскипну ходу до Дня народження лідера ОУН (Р) Степана Бандери.

Учасники акції пройшли від парку Т. Шевченка до Майдану Незалежності, повідомляє УНН.

Так, сьогодні націоналістичні сили анонсували проведення у столиці традиційної смолоскипної ходи на честь річниці з Дня народження лідера ОУН (Р) Степана Бандери.

Запланована акція розпочалась о 18:00 біля пам'ятника Т.Г.Шевченку. Учасники заходів тримали червоно-чорні прапори, національні прапори та прапори Нацкорпусу, "Правого сектора" та ВО "Свобода".

Після цього учасники акції із запаленими смолоскипами прослідували до Майдану Незалежності, де акція завершилася близько 19:30 за Києвом.

Хода у центрі Києва на честь чергової річниці від дня народження ідеолога українського національно-визвольного руху, провідника ОУН Степана Бандери відбулася без порушень, повідомляє пресслужба поліції Києва.

"Сьогодні поліцейські спільно з військовослужбовцями НГУ забезпечували публічну безпеку та порядок під час проведення ходи від парку імені Тараса Шевченка до майдану Незалежності. Жодних правопорушень під час цього заходу не зафіксовано", - зазначають у відомстві.

Наголошується, що поліцейські й надалі забезпечують охорону публічної безпеки та порядку на вулицях Києва та у місцях проведення святкових заходів.

 

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів