...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Сонце, сніг та карантин

Під час ранкової пробіжки зрадів снігу, такий досить сильний контраст порівняно з вихідними, коли в Києві був зареєстрований черговий теплий температурний рекорд .

Так як громадський транспорт їздить нечасто, і переїхати на той берег Дніпра буває важко та довго, вирішив дослідити лівий берег.

Холодно, людей мало, машин як і завжди, багато. Трамваї на відміну від автобусів 114 маршруту ходять регулярно, та навіть здається, що за графіком. Вже дорогою додому дізнався, що звичний та зручний додаток EasyWay нарешті почав отримувати від Київпастрансу дані GPS датчиків, і моє припущення підтвердилось, інтроверті автобуси 114 маршруту під час карантину тримають дистанцію хвилин в 40, а екстраверті скупчуються та їдуть один за одним на близькій відстані.

Ринок Юність майже порожній, для нечисленних покупців працюють декілька десятків продавців продуктів, всі в масках та мають дезинфектори.

У дворах багатоквартирних будинків квітнуть абрикоси, а на бульварі Верховної Ради розцвіла навіть сакура.

Погода весь ранок була дуже мінливою, то сніг, то сонце. Лише кіт спокійно дивився на все це з одного з відкритих вікон.

Микола ТИМЧЕНКО

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів