Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

«Технократія без гуманітарної складової нас знищить»

Лариса Івшина стала першою лавреаткою відзнаки «За відданість Дніпровській політехніці»

Дні «Дня» в Дніпрі розпочалися приємною подією —  в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» головному редакторові нашої газети Ларисі Івшиній було вручено відзнаку «За відданість Дніпровській політехніці». Лариса Олексіївна стала її першою лавреаткою.

«Зустрічі з Ларисою Івшиною — унікальна можливість отримати нову енергію, — зазначив ректор вишу Геннадій Півняк. — Подібних людей в Україні немає. Вона патріотична, відкрита і вміє сказати правду. Як і газета «День», яка спонукає до думання. Чому ми розвиваємо гуманітарну складову в технічному виші? Щоб наші спеціалісти формуватись як освічені багатогранні особистості, яких зараз украй потребує Україна. Бо техніка без гуманітарної освіти колись нас знищить». Ректор нагадав, що дружба «Дніпровської політехніки» (раніше Гірничого університету) з газетою і Ларисою Олексіївною тримає вже два десятиліття. Виш підтримує фотовиставки й інші ініціативи «Дня», в його бібліотеці є майже всі книги, видані редакцією.

Головний редактор «Дня», дякуючи за такий жест, вручила ректорові останню книжкову новинку — «День вдячності». «Вдячність — це риса шляхетних людей», — нагадала вона. Дуже приємно, що в Дніпрі назвали бібліотеку видань діаспори іменем Джона Маккейна, який підтримував Україну і сприяв підвищенню її обороноспроможності. Про нього є стаття і в книзі «День вдячності», виданій газетою «День» минулоріч.

Більше про подію — вже незабаром. А нині нагадаємо: 20 лютого в Дніпрі відбудеться подія must-visit — розпочне свою роботу ХХІ фотовиставка Всеукраїнської газети «День». Переглянути світлини можна буде в Музеї українського живопису — найкращому мистецькому майданчику міста, розташованому за адресою Троїцька площа, 5А. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття фотовиставки за участю головного редактора «Дня» і міського голови Дніпра, а о 17.00 розпочнеться зустріч громадськості міста з Ларисою Івшиною та презентація нової книги — «День вдячності».

Фотовиставка «День-2020» експонуватиметься у Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5а) до 29 лютого, з 10.00 до 18.00. Вхід — вільний.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро, фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів