Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

У кадрі – філософія війни

Виставка Олександра Клименка відкрилась у кулуарах Верховної Ради

На світлинах із виставки «Філософія війни» народні депутати, журналісти та гості парламенту зможуть побачити бойове життя на передовій і у прифронтовій зоні на Донбасі. Вельми корисно для парламентарів, які часом, здається, дуже відірвані від реалій країни.

Автор фото добре відомий читачам «Дня» — це багаторічний репортер газети «Голос України», володар Призу Призів «Золотий День» нашого фотоконкурсу у 2015-му, людина, яка побувала у гарячих точках десятка країн, — Олександр Клименко.

Як зазначають в інформаційному управлінні апарату ВР, експозиція побудована на відчуттях, асоціаціях, смислових паралелях, з яких складається картинка війни — така, якою побачила її людина з фотокамерою.

Сам Олександр Клименко так описує задум виставки: «У ці хвилини на сході... гинуть люди моєї країни. Я хочу, щоб ви про це знали. Саме тому я їжджу на війну, намагаюся своїми знімками донести до людей те, що там відбувається і показати героїзм простих українців, які відстоюють Незалежність своєї держави, а можливо, — і свободу Європи. Я — не солдат, а всього лише фотожурналіст».

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments