Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

У Києві провели Всеукраїнський велодень

Тисячі велосипедистів зібралися на Софійській площі у Києві 1 червня під час акції Всеукраїнський велодень.

«Учасники велодня планують привернути увагу до необхідності посилення контролю за швидкістю руху автотранспорту на дорогах, щоб попередити ДТП із постраждалими велосипедистами. Акція почалася о 10:00 із традиційного групового фото на Софійській площі», – йдеться в повідомленні.

Всеукраїнський Велодень — це головне свято велосипедистів. Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури, безпечних умов на вулицях наших міст та нульової толерантності в суспільстві до випадків ДТП, в яких є потерпілі.

 

На час проведення акції автомобільний рух низкою центральних вулиць обмежено.

Програма Велодня продовжиться велофестивалем у парку "Муромець", у рамках якого заплановані лекції з першої домедичної допомоги, перегони для дітей від 2 до 12 років, перегони для дорослих, велосипедний квест, конкурси, розіграші подарунків та велосипеда, а також концерти. Заплановано, що у парку "Муромець" цього дня також працюватиме дитяча зона творчості, ретрокуточок, фудкорт, лекторій, а також фотозони. 

 

Фото Миколи Тимченка, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів