Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві пройшла акція "Безкарність вбиває"

Під будівлею Міністерства внутрішніх справ відбулася акція протесту "Безкарність вбиває", приводом до якої стало вбивство 5-річної дитини в Київській області, в якому підозрюють двох співробітників поліції.

Про це повідомляє РБК-Україна.

На акції прийшло більше двох сотень людей. Головна вимога протестувальників - відставка міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Захід розпочався мирно, без виступів і гасел, по колу грає пісня "Колискова" Квітки Цісик. Під входом в будівлю МВС протестувальники склали дитячі іграшки. На місці присутні співробітники МВС, зокрема поліції діалогу з керівництва міністерства до учасників акції поки ніхто не вийшов.

Згодом під МВС протестувальники запалили фаєри, скандують "Авакова - у відставку", "Рядові вбивають, Аваков - покриває!"

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів