Той, хто приймає зло без опору, стає його співучасником
Мартін Лютер Кінг, американський проповідник і лідер руху за громадянські права, лауреат Нобелівської премії миру

У Києві відбувся перформанс "За межею", присвячений українським політв'язням

13 липня — до дня народження Олега Сенцова — на Контрактовій площі, біля пам’ятнику Сковороді, відбувся перформанс «За межею», присвячений українським політв'язням, насильно утриманим на території РФ.

Олег Сенцов зустрічає свій день народження за ґратами вже вшосте. В цей день цьогоріч в Україні та за її межами заплановано заходи, присвячені Олегу Сенцову. У Києві, зокрема, відбудеться флешмоб “Сенцов +” та перформанс “За межею”, присвячений українським політв’язням, яких утримують у РФ. В межах Одеського кінофестивалю покажуть перший трейлер фільму за п’єсою Сенцова “Номери”.

Олега Сенцова 11 травня 2014 року затримала у Криму ФСБ Російської Федерації. Пізніше його перевезли до Москви, у слідчий ізолятор в Лефортово. Сенцова звинуватили в тероризмі та незаконному зберіганні зброї. В матеріалах сфабрикованої справи його назвали організатором диверсійно-терористичної групи. У серпні 2015 року Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. Воно тривало 145 днів.

 

Фото Миколи Тимченка, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів