Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві відбувся перший з'їзд партії "Європейська солідарність"

П'ятий президент Петро Порошенко офіційно став головою партії "Європейська Солідарність", або скорочено ЄС. За це проголосував з'їзд нової політичної сили.

Про це повідомляє 5 канал.

Щодо кількісного або якісного оновлення партії попереднього глави держави наразі інформації немає, адже це не було основною темою нинішнього з'їзду. Про це говоритимуть партійці Петра Порошенка через тиждень.

Сьогодні ж остаточно затвердили ребрендинг БПП "Солідарність" – тепер це "Європейська Солідарність". Друге питання стосувалося обрання голови політичної сили – ним став сам Порошенко.

"Готові підтримати ті кроки нової влади, які відповідатимуть європейській і євроатлантичній солідарності. Продовження нашого траку, нашого руху, наших реформ. І точно не дамо їх зупинити. І заради України ми робитимемо все, щоб захистити нашу землю, наш народ і нашу державу. Ми йдемо, щоб не допустити російського реваншу. Абревіатура "Європейської Солідарності" абсолютно невипадково збігається з абревіатурою Європейського Союзу. Бо нова назва найкраще відзеркалює нашу стратегічну мету. І де б ми не були, у владі чи в опозиції… До речі, хочу розчарувати – ми не йдемо, щоб бути в опозиції, ми йдемо перемагати і брати владу!" – заявив п'ятий президент.

На з'їзді можна було побачити як нові обличчя, так і добре відомі суспільству. Зокрема, за словами кореспондентки "2/3 президії нинішньої Верховної Ради йдуть пліч-о-пліч на майбутній дострокові вибори з п'ятим президентом України". Мова хоча б про віцеспікера Ірину Геращенко та керівника парламенту Андрія Парубія. Серед нових облич – громадські активісти, медійники, блогери та військовослужбовці.

 

Фото Руслана Канюки, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів