Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

У Києві відбувся Велопарад дівчат (фото)

У центрі Києва відбувся щорічний Велопарад дівчат, який влаштовує Асоціація велосипедистів Києва.

Вулицями міста проїхались сотні дівчат і жінок, для яких велосипед став зручним транспортом.

«Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі дуже мало. За результатами підрахунків АВК, серед київських велосипедистів дівчат не більше 15%. Це показник безпеки для велосипедистів на дорозі. Чим більше велоінфраструктури буде з’являтися в Києві, тим більше дівчат стане користувачами велосипеда як виду транспорту», - пояснила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Велопарад дівчат щороку демонструє, що їздити велосипедом у Києві можна з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр. Велосипед може бути і вже є міським транспортом для багатьох дівчат і жінок у Києві.

Цього року Велопарад дівчат був у стилі #KyivCycleChic. Популярний у світі та Європі велоссипедний рух Cycle Chic («сайкл шик») робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді на противагу велосипедному спорту: люди їздять у повсякденному одязі на міських велосипедах. «Стереотипний київський велосипедист уявляється як хлопець у велоформі або спортивному одязі. Однак крутити педалі можна в будь-якому повсякденному чи нарядному одязі та навіть на підборах. Незалежно від того, який у вас стиль сьогодні: діловий, кежуал чи смарт. На велосипеді можна по-всякому!», - запевнила учасниця Велопараду дівчат Марія Шененко.

Велопарад дівчат розпочався з музики та фотозони біля Оперного театру, проїхався двома маршрутами (коротшим і довшим) до Пейзажної Алеї і закінчився пікніком на галявині біля Історичного музею. Перекриття вулиць у Києві не було, велосипедистки рухалися колонами по дорозі за Правилами дорожнього руху. Велопарад дівчат супроводжували мотоциклісти з «MotoHelp».

Організатором Велопараду дівчат є громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва». Партнерами заходу цього року стали мережі веломагазинів і велопрокату Veliki.ua і «Велопланета», а також майстерня декору Mak Deco і магазин жіночого одягу Sisters.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments