Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

У ЛШЖ «Дня»-2019 – випускний!

Лариса ІВШИНА: «Це меценатська допомога українському суспільству»

Позаду 26 насичених подіями і враженнями днів, за які наша чудова сімка мала 25 зустрічей і 2 екскурсії! «Літньошколярики» спілкувалися з народними депутатами, політиками і політологами, безпековими експертами, послами Литви і Канади, а так само і з визнаними майстрами сцени та журналістики, викладачами, істориками й науковцями.

Учасники ЛШЖ відвідали кулуари Верховної Ради України, здійснили інтелектуальну подорож у Переяслав-Хмельницький, побували на екскурсії на телеканалі UA TV, а також у Кирилівській церкві та компанії науково-технічних розробок «UA.RPA».

Щиро дякуємо всім нашим лекторам, адже їхні зустрічі зі «школярами» «Дня», як говорить Лариса Івшина, – це «меценатська допомога українському суспільству».  

Це були не тільки цікаві, але й складні чотири тижні, протягом яких молодь під кураторством редакторів не тільки засвоїла ремесло розшифровки диктофонного запису та навчилася дисципліні «дедлайнів», а й опановувала мистецтво ставити грамотні та глибокі запитання й готувати змістовні інтерв’ю з небанальними заголовками.

Їхні статті ще продовжуватимуть виходити на шпальтах «Дня» і, сподіваємося, йдеться не тільки про інтерв’ю гостей Літньої школи. Адже цьогоріч редакція запропонувала свій «бонус» усім семи студентам-школярам – продовжити співпрацю з «Днем» як позаштатні кореспонденти! Віримо, що молодь виправдає наш аванс!

А сьогодні були – вручення головним редактором семи сертифікатів і безліч теплих напутніх слів співробітників редакції та слів подяки наших юних колег. Понад те – ексклюзивний власноруч зроблений подарунок (унікальна шпальта газети) та напрочуд смачний чізкейк «Дню» від ЛШЖ та сотні фотомоментів із «липневого інтенсиву», які більдредакція «Дня» також подарувала «школярам». Літня школа журналістики може стати першим, але важливим етапом зростання кожного. Тож до зустрічі на шпальтах «Дня»!

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів