Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

У Львові люди вимагали відставки Арсена Авакова

Кілька сотень людей прийшли сьогодні під Головне управління Національної поліції Львівщини на акцію «Авакова у відставку!». Вимога у них була єдина – міністр внутрішніх справ має негайно піти у відставку.

За словами учасників акції, каталізатором до цього стали останні події в країні. А саме нещодавнє згвалтування поліцейськими жінки в Кагарлику, гальмування в розслідуванні вбивства поліцейськими 5-річного Кирила Тлявова тощо.

«Люди бояться поліцейських, адже ті замість того, щоб захищати громадян, жорстоко з ними розправляються. І коїться все це без жодного покарання і під мовчазною згодою Авакова. Скоро страшно буду в білий день вийти з дому, адже невідомо чи ти повернешся цілим і неушкодженим. Найгірше, що цієї шкоди можуть завдати тобі саме поліцейські, які б мали дбати про закон і порядок», - розповіла одна із учасниць мітингу.

Варто зазначити, що захід був аполітичним і жодна політична сила, яка підтримала людей не розгортала своїх прапорів. Самі ж учасники наголошували, що їх акція мирна, на відміну від того, що роблять поліцейські із громадянами.

Варто зазначити, що подібні акції сьогодні пройшли в багатьох містах України.

Павло ПАЛАМАРЧУК, «День», фото автора

 

 

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів