Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

У Львові поставили казку про Павука Павутіна

Сюжет казки «Незвані гості у Країні Світла» – сучасний, гострий і навіть має політичний присмак. Вічна тема боротьби добра і зла розкривається крізь призму сьогодення: цар Країни Темряви Павук Павутін хоче захопити Країну Світла.

Упродовж семи днів  артисти балету Ірини Мазур «Життя» та актори львівських театрів покажуть дітям близько тридцяти вистав «Незвані гості у Країні Світла». Про це «Дню» повідомили організатори дійства.

Сюжет казки «Незвані гості у Країні Світла» – сучасний, гострий і навіть має політичний присмак. Вічна тема боротьби добра і зла розкривається крізь призму сьогодення: цар Країни Темряви Павук Павутін хоче захопити Країну Світла. Головному негативному герою вистави допомагають три сестри: Брехня, Жадність і Заздрість. Сюжет розвивається на протистоянні людських цінностей. На противагу темним силам виступають добрі, чесні і позитивні герої з відомих казок: Котигорошко, Кіт у Чоботях, Червона Шапочка, Мальвіна… Персонажі опиняються у цікавих перипетіях. 

Жителі Країни Світла намагаються побороти царя Країни Темряви та його свиту завдяки інтерактиву з дітьми у залі. За сценарієм, на сцені з’являються також представники країн Європи та ОБКК – Організації Безпеки Країни Казок.      

Балет «Життя» за майже тридцять років творчої діяльності завжди пропагував як в Україні, так і у світі усе українське: наші автентику, традиції, культуру, крозповідає керівник балету «Життя», заслужена артистка України Ірина Мазур. – У контексті  останніх подій ми, українці, як ніколи раніше, зрозуміли, що надто мало уваги Україна приділяла розвитку культури і патріотичному вихованню дітей. А власне це і є основою міцного суспільства. Кілька років тому при балеті «Життя» почала діяти студія «Смайлики». Працюючи з дітьми, наші хореографи щодня переконуються, яке важливе місце у вихованні маленьких українців посідає питання патріотизму. Відтак наприкінці 2014-го ми поставили казку «Незвані гості у Країні Світла», яка перед дитячою аудиторією не просто загострює проблеми сьогодення, а й вчить  любити  країну. Їхня країна – це Країна Світла, найкраща країна на Землі. У ній живуть і будь жити добрі, світлі, щирі і щасливі люди.   

Музична казка «Незвані гості у Країні Світла» розрахована на дітей віком від шести років.

Виставу показуватимуть до Дня Святого Миколая, від 16 до 22 грудня, на сцені Будинку науки і техніки Львівської залізниці. Два десятки танцюристів балету «Життя», а також актори львівських театрів підуть на рекорд: за тиждень зіграють близько тридцяти вистав – по чотири на день.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото надали організатори дійства.

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів