Зрушити націю мусить її ж еліта.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч, активний діяч ОУН

У Львові вимагали негайної відставки міністра освіти Сергія Шкарлета

Учора вночі під стінами Львівської облдержадміністрації пройшла акція «Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту!». Студенти і представники різних громадських організацій та політичних партій вимагали відставки новопризначеного міністра освіти Сергія Шкарлета.

«Риба гниє з голови, а суспільство з поганої освіти. Освіта в Україні нині в жахливій кризі, інтелектуальній, морально-етичній, фінансовій, кадровій. Але це не значить, що з нею слід діяти за принципом «йой, най буде, гірше не стане» та призначати бовдурів на посаду очільника МОН! Це не просто загравання з ректорською мафією, це знищення кількох поколінь українців, знищення самої України. Тим паче, його кандидатуру обрано незважаючи на протести науковців, студентів, батьків та навіть освітнього комітету Верховної Ради», - заявили організатори акції.

Крім того, учасники акції навели ряд причин, через які Сергій Шкарлет не може займати посаду міністра. Зокрема: був відданим членом Партії регіоні; за університетські кошти купив собі автомобіль за 60 тисяч доларів; плагіатор, який свою монографію «зліпив» з текстів чужого авторства; виступає за «переосмислення» ЗНО, фактично його можливе скасування; друг українофоба Табачника і отримував нагороди він нього тощо.

Також люди наголошували, що за кілька місяців роботи Шкарлет показав, що не тільки не гідний, але й не здатний очолювати міністерство. Він провалив підготовку до навчального року, педагоги не отримали жодної допомоги для купівлі засобів індивідуального захисту, а сфера освіти найбільше постраждала під час підготовки Держбюджету на 2021 рік.

Тому учасники акції закликали владу негайно відсторонити з посади міністра освіти, бо у іншому випадку вони обіцяли масові протести проти нього.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів