Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

У Тернополі відбувся легкоатлетичний пробіг “Тернопільська Озеряна – 2015″

Сьогодні, 12 вересня, у Тернополі відбувся легкоатлетичний пробіг “Тернопільська Озеряна – 2015″. Учасники змагань пробігли 9 кілометрів навколо Тернопільського озера. Такий захід проводять у Тернополі вже дев’ятнадцять років поспіль.

– «Тернопільська Озеряна» започаткована у 1997 році. На початку цієї традиції, окрім пробігу, був і заплив через озеро, але вже багато років відбувається тільки пробіг. У рамках цього фестивалю оздоровчого бігу проходить ще й чемпіонат області з бігу на 10 кілометрів серед спортсменів. Цього року ми додали ще одну –12-ту номінацію – це спортсмени старші 75 років. Сам оздоровчий біг передбачає те, що людина може тривалий час зберігати активність, енергію. Тому ми радіємо, що в нас розширяються вікові рамки забігу. Адже спорт – це радість, перемога, конкуренція, емоції і цікавий досвід», – каже директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.  

Цього року на «Тернопільську Озеряну» зареєструвалися понад 120 людей. Організатори кажуть, що це рекордна кількість учасників, що говорить про позитивну тенденцію популяризації спорту. У забігу взяли участь спортсмени із різних районів Тернопільщини, а також інших областей України, зокрема з Львівщини та Івано-Франківщини.

Зазначимо, організаторами "Тернопільської Озеряни" виступають департамент у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Тернопільське обласне відділення НОК України та Тернопільська обласна федерація легкої атлетики.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments