Песимізм не перемагав у жодному бої.
Двайт Ейзенгауер, американський військовий і державний діяч, генерал армії, 34-й Президент США

«Венеція» у Львові (фото)

Через затоплення міста львів’янин рятував людей на надувному човні

Сьогодні, 17 серпня, у Львові внаслідок сильної зливи, яка тривала близько години, затопило багато вулиць. На деяких рівень води сягнув більше метра.

Найбільше потерпіло перехрестя вулиць Сахарова-Виговського. Тут через різке підвищення води у водяний полон потрапило кілька маршруток із пасажирами. Також кілька машин майже повністю затопило.

Щоб якось допомогти людям один із мешканців Львова на надувному човні вивозив по дві людини на безпечні ділянки вулиць.Сильно потерпіли власники підвальних приміщень на цьому перехресті в яких там були магазини чи заклади громадського харчування. Вода на кілька метрів затопила їх. Добралася вона навіть і до наземних магазинів.

Також підтопило вулиці Торф'яну, Городоцьку, Петлюри, Виговського, Наливайка, проспект Чорновола. Електротранспорт повністю не працює.

Наразі львівський гідрометцентр не готовий сказати скільки опадів випало.

Львівська міська рада створила координаційний штаб для ліквідації наслідків негоди. До роботи залучені всі служби міста. Комунальні підприємства працюватимуть навіть вночі, у суботу у них робочий день.

 

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments