У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Вінницькі дівчата влаштували велопарад у стилі Гетсбі (фото)

Сьогодні, в останню неділю липня, у Вінниці провели традиційний велопробіг «Леді на велосипеді», який має на меті популяризування велоруху серед жінок. Велопарад був тематичним і проходив у форматі мюзиклу «У джазі тільки дівчата», а дрес-кодом заходу став стиль Гетсбі, Чикаго та Нью-Йорку 20–30 років ХХ століття. Учасниці заходу стартували о 18.00 з майдану Незалежності, проїхалися найбільш заселеними частинами міста і фінішували на Європейській площі через годину. Традиційно організатори відзначали подарунками не лише переможців велопробігу, але й найгламурніших учасниць велопараду, які вдало відтворили стиль веловечірки.

«Уже третій рік поспіль ми проводимо у Вінниці велопарад «Леді на велосипеді». Це не просто велопробіг, а можливість для дівчат одягнути гарні сукні, капелюшки і підбори – те вбрання, в якому за звичайно ми не їздимо на велосипеді, але яке виглядає гарно і елегантно, Тематика і дрес-код щороку змінюється, це дозволяє учасницям експериментувати і наповну фантазувати. Як бачимо стиль Гетсбі сподобався учасницям і вони навіть своїх двоколічних коней прикрасили відповідними аксесуарами», – каже координатор велопробігу Ірина Ластовецька. –

Панянки справді дивували своїми сукнями, капелюшками, аксесуарами. Окремі дівчата мали досить креативні образи, які доповнювали деталями. Прикрашені квітами, стрічками, ляльками і навіть пайєтками були й велосипеди, щоб вони гармонійно підходили до сукні.

«Навесні я придбала велосипед і цього року вперше долучаюся до велопараду. Над образом думала давно. Хотілося виглядати і відповідно до дрес-коду, і мати свою «перчинку», щоб чимось виділяти з натовпу, – каже учасниця Дар’я Плотникова. – Прекрасно, що в місті проводяться подібні заходи, які дозволяють підкреслити жіночність і водночас популяризують здоровий спосіб життя. Я, наприклад, щодня у сонячну погоду їжджу на роботу велосипедом. А це 7,5 кілометрів в один бік».

Цього року до велопараду долучилося більше сотні учасниць різного віку. Окрім пробігу, на них чекали майстер-класи з танців, конкурси, тематичні фотозони, дитячий простір, фотосушка, «живий» джаз від гостя зі Львова – піаніста Віталія Маранчука та сучасна музика від молодого вінницького гурту Big Brother Band

3-й Вінницький велопарад «Леді на велосипеді» відбувався з ініціативи спільнот «Велосім’я» і «Велоледі», за підтримки ГО «Вінниця мобільна» та за сприяння Вінницької міської ради.

 

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments