Терпіть кайдани – то всесвітський сором, забуть їх, не розбивши, – гірший стид.
Леся Українка, українська письменниця, перекладачка, культурна діячка

Випуск у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

31 травня, у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочисті заходи з нагоди 70 випуску та Свята останнього дзвоника.

297 випускників урочисто попрощалися з Бойовим Прапором ліцею та пройшли урочистим маршем.

Ліцеїсти випускного класу показали відмінні результати у захисті науково-дослідних робіт учнів - членів МАН України, зокрема ліцеїст 6-ї навчальної роти Сапітон Денис нагороджений дипломом ІІ ступеня та срібною медаллю. 9 випускників отримали звання кандидата у майстри спорту.

«Щиро дякую всім вчителям, вихователям за плідну, творчу роботу, за виховання нашої молоді з високим рівнем патріотизму та відповідальності за майбутнє держави. Для вчителів і вихователів найкращою нагородою стануть майбутні успіхи і досягнення наших випускників», - наголосив начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України, генерал-майор І.В. Гордійчук.

За його словами, місія ліцею – виховати випускників із чіткою громадянською позицією.

9 випускників віддали своє життя за свободу України: Герой України Кизило Андрій Олександрович, Квач Орест Арсенович, Шаповал Олександр Сергійович, Білобров Юрій Вікторович, Безручак Андрій Іванович, Григор Руслан Петрович, Галущенко Андрій Вікторович, Арнаут Дмитро Ілліч, Ощепков Олексій Вікторович.

Наразі у ліцеї на повному державному забезпеченні навчається майже 850 юнаків. Більше третини із них – це діти учасників АТО (ООС), військовослужбовців, військових пенсіонерів, переселенці зі Сходу України та Криму, з багатодітних сімей. 18 ліцеїстів, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків, а батько одного з них загинув під час Революції Гідності на Майдані. 80 ліцеїстів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Командування, педагогічний та виховний склад роблять все можливе, щоб ліцей став для цих дітей другим рідним домом, вони зростали оточені щирою турботою та піклуванням», - розповів начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Владислава Шевченко. Фото Миколи Тимченка, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів