Найщасливіша людина та, яка дарує щастя найбільшому числу людей
Дені Дідро, французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва

Weekend у столиці (фото)

Про життя великого міста у стилі street photography

Вузенькі вулички, що виводять на широкі, вимощені бруківкою, дороги. Стародавня архітектура, що протягом чотирнадцяти століть формувала неповторний і унікальний вигляд міста. Місця, де творилася історія держави, а іноді – усього регіону Європи. І одночасно – гігантські хмарочоси, що намагаються досягти неба. Сучасні парки, наповнені зручними вуличними меблями, модними кафешками та культурними інсталяціями. Стихійні ярмарки та вуличні музиканти. Ці всі контрасти формують життя української столиці.

Коли робочій тиждень добігає свого кінця, вулиці тисячолітнього Києва перетворюються на нескінченний потік людей і подій, що задають ритм руху великого міста. Виставки, концентри під відкритим небом, різноманітні екскурсії, симпозіуми, презентації  – столичні вихідні завжди насичені івентами на будь який смак.

Фотокореспондент «Дня» Микола ТИМЧЕНКО на своїх світлинах зафіксував яскраві моменти життя української столиці у стилі street photography, і ми пропонуємо нашим читачам побачити їх на власні очі!

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments