Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Як Львів виходить із карантину

У Львові із 11 травня почали послаблювати карантинні заходи. У першу чергу тут відкрили три музеї просто неба – музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького, Личаківське кладовище та музей «Територія терору». Також дозволили працювати літнім майданчикам, але за чітким протоколом – дотримання соціальної дистанції між столиками, постійна дезінфекція, наявність антисептиків, постійний температурний скринінг персоналу та відвідувачів тощо. В перший же день роботи було зафіксовано порушення протоколу одним із закладів. На майданчику була завелика кількість людей і без дотримання соціальної дистанції. Тому цей заклад оштрафували і закрили до закінчення карантину.

Також міська влада дозволила працювати салонам краси, барбершопам та перукарням. Але для їх роботи теж прописали чіткі і жорсткі протокольні правила. Та можливість нарешті попасти в ці заклади викликала небувалий ажіотаж в мешканців. В деякі з них сформувалися черги вже на багато днів вперед.

Крім того, на днях дозволили працювати магазинам і ринкам з продовольчими товарами.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів