Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Як маріупольці День Франції святкували

Маріуполь 11 липня на один день став маленьким Парижем. На святкові гуляння з нагоди першого Дня Франції в Міському саду зібралися не лише затяті мандрівники та просто поціновувачі французької культури, а й місцеві художниці, які прийшли надихнутися атмосферою Франції для створення своїх нових шедеврів, зазначає "Новинний сайт Маріуполя".

Безліч тематичних локацій та фотозон відтворили атмосферу європейської столиці.

До уваги присутніх була представлена ​​виставка грамофонів. Про свою незвичайну колекцію розповів її творець Ігор Іванов. Зараз в колекції Ігоря - 50 грамофонів з різних країн світу: Німеччини, Англії, Швеції.

На святі маріупольці познайомилися з ще однією незвичайною виставкою. Свої твори - трафарети зі старих вінілових платівок - показав маріупольцям і гостям міста Сергій, один з місцевих художників.

Знайти розваги могли не тільки дорослі, а й найменші гості свята. Для них співробітники дитячої бібліотеки підготували захоплюючі вікторини та майстер класи. Завдяки їм діти змогли ближче познайомитися із культурою і звичаями Франції.

Слід зазначити, що День Франції проводився в Маріуполі вперше і викликав масу позитивних емоцій у містян.

Фото Євгена СОСНОВСЬКОГО

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments