Гідність держави залежить, у кінцевому рахунку, від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, англійський філософ, економіст, політик, ідеолог лібералізму

Як пройшло перше тренування учасників Марафону морської піхоти (фото)

Тренування відбулось 31 липня на стадіоні «Атлет» у Києві. З 57 учасників відбору до складу української команди пройшли дев’ять людей. Як проходив сам відбір, ми розповідали у матеріалі «Люди, які надихають».

За тиждень до тренування на фейсбук-сторінці «Українська команда Марафону морської піхоти США» опублікували імена поранених військових і ветеранів, які представлятимуть Україну на 43-му Марафоні морської піхоти. Так, дистанцію у 10 кілометрів бігтимуть Дмитро Полтавець, Андрій Бондарчук, Юрій Козловський та Олександр Дарморос. На повній марафонській дистанції, тобто у 42 кілометри, змагатимуться Олег Зімніков, Павло Чайка, Олександр Попруженко, Богдан Ушарук і Руслан Попов. Самі змагання пройдуть наприкінці жовтня у Вашингтоні.

Як вийти з полону війни

«Відбір команди - це завжди важко. Ми б залюбки взяли усіх, хто був на тестуванні у Києві, але організатори від Сполучених Штатів Америки надали Україні квоту у дев’ять місць, - повідомляють на фейсбук-сторінці «Українська команда Марафону морської піхоти США». - Цього року наша команда матиме двох незрячих учасників, один із яких має ампутацію нижньої кінцівки - це Олександр Дарморос. Для нас, організаторів, це виклик, але ми вважаємо, що усі позитивні емоції від заходу віддзеркаляться на хлопцях і дадуть їм нові сенси та сили до життя». Участь української команди у змаганнях координує офіс Уповноваженого Президента з питань реабілітації поранених учасників АТО.

Українські військові беруть участь у Марафоні морської піхоти вже втретє. Самі змагання у Сполучених Штатах започаткували у 1975 році, коли закінчилась війна у В’єтнамі, що принесла країні політичну поразку, багато американських військових загинуло. За допомогою марафону у США хотіли, зокрема, покращити стосунки військових і цивільних. Зараз маємо потужні міжнародні змагання, які піднімають дух військовим із багатьох країн.

Фото Артема СЛІПАЧУКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments