Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Головні новини

МОЗ сформує медбригади на контрактній основі для боротьби з COVID-19

Міністерство охорони здоров'я розробило механізм оперативного залучення медиків до команд лікарень, де лікують хворих на COVID-19. З медичними працівниками будуть укладати контракт.

ЦВК: Визнано обраними 84 голів у 23 областях та депутатів 64 місцевих рад у 23 регіонах

Станом на 16:00 30 жовтня 2020 року встановлено результати місцевих виборів з виборів депутатів 64 місцевих рад у 23 регіонах.

Окрім того, визнано обраними 84 голів також у 23 областях, повідомляє пресслужба ЦВК.

На засіданні ТКГ домовилися дотримуватися режиму тиші

Українська делегация зажадала від російської сторони та запросила допомоги у представників ОБСЄ, вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню та ескалації збройного конфлікту, яка має ознаки зазделегідь запланованої.

Європарламент підтримав припинення повноважень всіх суддів КСУ

Європейський парламент підтримує реакцію президента Володимира Зеленського на рішення Конституційного суду України щодо декларування. Мова йде про законопроект щодо припинення повноважень всіх суддів КСУ.

Події в КСУ не відбулися без зовнішнього втручання, - Єрмак на зустрічі з послами G7

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн «Великої сімки». Основною темою зустрічі стали останні події, пов'язані з рішенням суддів Конституційного Суду, яке викликало великий резонанс у суспільстві.

Один із суддів КСУ написав заяву про відставку

 Суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко, який є доповідачем у справі е-декларування, напередодні слухань у цій справі, які відбулися 8 жовтня, написав заяву про відставку зв’язку з тиском.

МОЗ оновило перелік країн зеленої та червоної зони

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений перелік країн зеленої та червоної зони станом на 30 жовтня.

Розпочалось ініційоване Україною позачергове засідання ТКГ

Позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу, ініційоване Українською делегацією, розпочалось.

ДБР розпочало розслідування за фактами держзради голови КСУ

Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало досудове розслідування за фактами самовільного зайняття земельної ділянки, вчиненого групою осіб, і державної зради голови Конституційного Суду України (КС), заявив в. о. директора ДБР Олексій Сухачов.

Окупанти тричі за день стріляли по позиціях Об’єднаних сил біля Водяного

Російські окупаційні війська станом на 12.00 30 жовтня тричі обстріляли позиції Об’єднаних сил біля Водяного. Двоє українських захисників загинули.

КСУ призначив на понеділок збори суддів

Збори суддів Конституційного суду України призначено на понеділок, 2 листопада, початок запланований об 11 годині.

Питання щодо перегляду безвізового режиму України з ЄС на порядку денному немає, - Стефанішина

Продемонстровані українською владою кроки щодо вирішення ситуації з останніми рішеннями Конституційного Суду свідчать про налаштованість продовжувати реформи й наразі питання щодо перегляду безвізового режиму України з ЄС на порядку денному немає.

Сторінки