Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Академік Олег Кришталь – про мозок людини, українську науку та Світовий розум

Чи вірите ви, що доля людини й суспільства залежить від «інтелектуальної гігієни»? Чи маєте достатньо мотивації відкривати в собі необмежені можливості?

У рамках програми «Самоосвіта online» «День» продовжує хорошу традицію спілкування з науковцями.

Днями в нашій редакції побував унікальний вчений Олег Олександрович Кришталь - директор Інституту фізіології ім. О. Богомольця та Українського наукового клубу, академік НАНУ, один із найбільш цитованих українських науковців у світі, дослідник людського мозку та свідомості, автор художніх творів. Він дружить з багатьма Нобелівськими лауреатами, а щодо себе зазначає, що його шанс на премію вже в минулому… Чому саме, а також про основний – найскладніший і найдосконаліший, але водночас найтаємничіший – інструмент кожної людини – мозок, про те, коли будуть подолані проблеми болю та хвороби Альцгеймера і Паркінсона і чому США виділяє 100 мільйонів доларів на дослідження мозку – про все це у нашому інтерв’ю з академіком.

 

comments powered by HyperComments