Працювати треба ідейно, щоб дати свою духовну лепту для рідного народу
Кость Левицький, український державний діяч, адвокат, публіцист

«Це ваш «Маршрут», ви його собі проклали, ви по ньому йдете»

Відома телеведуча і кінокритик Ірина Гордійчук розповідає, чим її підкорив глянець «Дня»

Ірина Гордійчук - телеведуча, кінокритик й автор «Дня» - прийшла в редакцію спеціально за «Маршрутом №1», який присвячено Полтаві. Вона пропустила його в продажу, але вирішила все ж знайти і прочитати. Розповідає, що, як людина, яка постійно відкриває для себе свою країну, їй важливо не пропускати такі ось «путівники».

Ірина Олексіївна із задоволенням погодилася розповісти на камеру свою історію знайомства з «Маршрутом №1». Каже, що пам'ятає вихід першого номера нашого глянцю і той момент, коли «втягнулася».

«Я пам'ятаю, коли вийшов перший номер глянцю. Що я хочу сказати, трохи відійшовши в бік від самого глянцю, що мені навіть не здалася несподіваною ця ідея. Я спостерігаю за багатьма ЗМІ, і ваша газета - одна з найбільш живих: то вона доповнюється якоюсь мовою, то змінює формат, то збільшує кольорові шпальти ... І коли з'явилася ідея глянцю, мене це взагалі-то не здивувало, але я ж не знала, яким він буде. І тому, тільки почувши про цю ідею, дізнавшись, що назва буде «Маршрут №1», я якось відразу не дуже надихнулася. Я сама працювала в глянці ... Але я не знала, який ви оберете шлях. Зараз я розумію, що назва, яка часто буває всьому головою, вибрана дивовижно правильно. Тому що в даний момент це - ваш «Маршрут», ви його собі проклали, ви по ньому йдете, - розповідає Ірина Гордійчук. - Мені він дуже подобається, мені дуже цікаво ... А це вже, напевно, важливо, коли цікаво не тільки читачам, але і професіоналам, - нам, журналістам».

Серед найулюбленіших випусків - «Маршрут №1» про Одесу. Каже, там дуже точно помічено характер міста. Після цього випуску якраз і намагається не пропускати жодного номера.

Скориставшись моментом, ми розпитали Ірину Олексіївну про рідний Крим, інтелектуальний туризм і необхідність у пізнанні власної країни. Про війну і культурну сферу. Ну, і про кіно, звісно ж. Дивіться відеоінтерв’ю з Іриною Гордійчук вже найближчим часом на сайті «Дня».

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

comments powered by HyperComments