Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

«Це ваш «Маршрут», ви його собі проклали, ви по ньому йдете»

Відома телеведуча і кінокритик Ірина Гордійчук розповідає, чим її підкорив глянець «Дня»

Ірина Гордійчук - телеведуча, кінокритик й автор «Дня» - прийшла в редакцію спеціально за «Маршрутом №1», який присвячено Полтаві. Вона пропустила його в продажу, але вирішила все ж знайти і прочитати. Розповідає, що, як людина, яка постійно відкриває для себе свою країну, їй важливо не пропускати такі ось «путівники».

Ірина Олексіївна із задоволенням погодилася розповісти на камеру свою історію знайомства з «Маршрутом №1». Каже, що пам'ятає вихід першого номера нашого глянцю і той момент, коли «втягнулася».

«Я пам'ятаю, коли вийшов перший номер глянцю. Що я хочу сказати, трохи відійшовши в бік від самого глянцю, що мені навіть не здалася несподіваною ця ідея. Я спостерігаю за багатьма ЗМІ, і ваша газета - одна з найбільш живих: то вона доповнюється якоюсь мовою, то змінює формат, то збільшує кольорові шпальти ... І коли з'явилася ідея глянцю, мене це взагалі-то не здивувало, але я ж не знала, яким він буде. І тому, тільки почувши про цю ідею, дізнавшись, що назва буде «Маршрут №1», я якось відразу не дуже надихнулася. Я сама працювала в глянці ... Але я не знала, який ви оберете шлях. Зараз я розумію, що назва, яка часто буває всьому головою, вибрана дивовижно правильно. Тому що в даний момент це - ваш «Маршрут», ви його собі проклали, ви по ньому йдете, - розповідає Ірина Гордійчук. - Мені він дуже подобається, мені дуже цікаво ... А це вже, напевно, важливо, коли цікаво не тільки читачам, але і професіоналам, - нам, журналістам».

Серед найулюбленіших випусків - «Маршрут №1» про Одесу. Каже, там дуже точно помічено характер міста. Після цього випуску якраз і намагається не пропускати жодного номера.

Скориставшись моментом, ми розпитали Ірину Олексіївну про рідний Крим, інтелектуальний туризм і необхідність у пізнанні власної країни. Про війну і культурну сферу. Ну, і про кіно, звісно ж. Дивіться відеоінтерв’ю з Іриною Гордійчук вже найближчим часом на сайті «Дня».

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

comments powered by HyperComments