Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

«Чесної розмови про Майдан ще не було»

Лариса Івшина стала гостею телеканалу «Чорноморська ТРК»

Чому чергова річниця побиття студентів на Євромайдані досі не привела до повноцінного розслідування злочинів «беркутівців»? Чи свідомо суд і прокуратура саботують цей процес? Як стала можлива трагедія в Княжичах? Наскільки ефективним сьогодні є формат Мінських домовленостей? Як взагалі вийти з політичної кризи в країні? Про це і не тільки в прямому ефірі на телеканалі «Чорноморська ТРК» розмовляла ведуча Вікторія Панченко з головним редактором «Дня» Ларисою Івшиною.

«На старті реформи поліції було дуже багато популістських і непрофесійних дій, — зауважила Лариса Івшина. — Саме в таких сферах вони особливо чуттєві, недопустимі. За порожній популізм життями розплачуються поліцейські, і населення. Треба розуміти, що неможна у один день взяти нові обличчя з вулиці і сподіватися на швидкі зміни. Професіонали в таких сферах виховуються десятиліттями».

За словами Лариси Івшиної, сьогодні незрозуміло чому немає переконливих пояснень про трагедію від міністерства. «Президент і прем’єр-міністр всіх заспокоюють, просять не політизувати трагедію… Не треба заспокоювати. Треба робити висновки і діяти, — додає гостя телеканалу. — Подобається комусь міністр чи не подобається, у таких випадках необхідно нести відповідальність, тобто взяти на себе відповідальність і подати у відставку».

На запитання ведучої про те, коли будуть покарані «беркутівці», які розігнали студентів, Лариса Івшина відповіла: «Чесної розмови про Майдан ще не було. Я думаю, що багато людей цього хочуть, але є чимало тих, хто цієї відвертої розмови бояться. Думаю, що суспільству треба поступово себе підготувати до необхідності почути дуже гірку і неприємну правду про Євромайдан»

Більше дивіться у відеосюжеті «Чорноморської ТРК».

comments powered by HyperComments