Поки вони нас бояться, нехай ненавидять скільки бажають
Гай Юлій Цезар, давньоримський державний і політичний діяч, полководець, письменни

Дипломат і письменник Юрій Щербак — гість Ukrlife.TV

У рамках спільного проекту газети «День» та інтернет-каналу Ukrlife.TV, присвяченого 15-річчю Бібліотеки видання в гостях студії побував відомий письменник, дипломат, багаторічний автор і читач «Дня», голова Громадської ради з присудження Премії імені Джеймса Мейса Юрій ЩЕРБАК.

В ефірі розмова після про Бібліотеку газети «День», премію імені Джеймса Мейса, інформаційну політику країни, а також – про актуальні актуальні геополітичні події та заяви.

«Бібліотека «Дня» - вкрай важлива для прочитанням українцям. Особливо хочу відзначити просто необхідну працю для наших культурних і політичних діячів, для всього нашого духовного життя – «Сила м’якого знаку». Там блискуче подана історія. Цей м’який знак, який випав із російського трактування, із російських джерел насправді розповідає про спецоперацію ще за часів Івана Грозного по знищенню спадщини Київської Русі. Коли забрали м’який знак, народ почали називати не руськими, а «русскими». Для багатьох – це незрозуміла і непомітна спецоперація, але, насправді, вона позбавила нас спадщини. Це дуже глибока книга, в якій зібрані статті видатних наших істориків».

comments powered by HyperComments