Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

«Фотовиставка «Дня» пропонує переосмислення і оптимізм»

Лариса Івшина стала гостею телеканалу «NewsOne»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина у прямому ефірі «NewsOne» з ведучою Оленою Кирик обговорила актуальні питання інформаційного дня – зокрема, новину про повернення Умерова і Чийгоза до України, ситуацію в Криму, візит Курта Волкера до Києва і замах на Мосійчука. Інтерв’ю відбулося за кілька годин до урочистого відкриття ХІХ Міжнародної фотовиставки «Дня» у столичній галереї «Лавра», тож Лариса Олексіївна розповіла «філософію» цьогорічної експозиції і запросила всіх до 5 листопада встигнути відвідати її.

«Кожного року наша Фотовиставка – це фотомоніторинг подій в країні. Іноді мені задають питання: яким буде рік? На що я відповідаю – країна четвертий рік у війні, і ми не маємо права про це забувати. Не можна «відривати» болючу пам'ять, але подавати її треба у культурному контексті. Це не жах і біль заради болі, а біль заради катарсису. Думаю, що знімки з фронту тих людей, які отримали травму і не здалися – це найбільший привід і ілюстрація для оптимізму. Тому наша Фотовиставка – це «антидепресант» для суспільства», - зауважила Лариса Івшина.

Повну версію розмови дивіться у відео.