Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

«Фотовиставка «Дня» пропонує переосмислення і оптимізм»

Лариса Івшина стала гостею телеканалу «NewsOne»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина у прямому ефірі «NewsOne» з ведучою Оленою Кирик обговорила актуальні питання інформаційного дня – зокрема, новину про повернення Умерова і Чийгоза до України, ситуацію в Криму, візит Курта Волкера до Києва і замах на Мосійчука. Інтерв’ю відбулося за кілька годин до урочистого відкриття ХІХ Міжнародної фотовиставки «Дня» у столичній галереї «Лавра», тож Лариса Олексіївна розповіла «філософію» цьогорічної експозиції і запросила всіх до 5 листопада встигнути відвідати її.

«Кожного року наша Фотовиставка – це фотомоніторинг подій в країні. Іноді мені задають питання: яким буде рік? На що я відповідаю – країна четвертий рік у війні, і ми не маємо права про це забувати. Не можна «відривати» болючу пам'ять, але подавати її треба у культурному контексті. Це не жах і біль заради болі, а біль заради катарсису. Думаю, що знімки з фронту тих людей, які отримали травму і не здалися – це найбільший привід і ілюстрація для оптимізму. Тому наша Фотовиставка – це «антидепресант» для суспільства», - зауважила Лариса Івшина.

Повну версію розмови дивіться у відео.